As well as buy adipex in best store in USA.

          am      logoNEW                    VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJOS RADVILIŠKIO REGIONINIS PADALINYS

Atidaryme dalyvavo Aplinkos ministras Kęstutis Navickas, Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, jaunieji miško bičiuliai „Verkniukai“  bei Trakų miškų urėdijos miškininkai su šeimomis.
Trakų miškų urėdas Vygantas Mierkis, sveikindamas atvykusius svečius ir dalyvius, pristatė naująjį objektą, papasakojo apie jo  įkūrimo idėją. Ropėjų girininkas Kęstutis Mikulskas ir apsaugos inžinierius Vaidotas Pauželis svečiams ir renginio dalyviams  vaizdžiai perteikė parke esančių skulptūrų prasmę, išsamiai papasakojo apie Trakų miškų urėdijos valdomus miškus, saugomas teritorijas bei priminė, koks svarbus miškininko vaidmuo saugant, prižiūrint ir ugdant miškus. Renginiui įpusėjus Aplinkos ministras Kęstutis Navickas padėkojo Trakų miškininkams už šaunius ir prasmingus darbus, pasveikino su profesine švente. Trakų rajono merė Edita Rudelienė ir Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius pasidžiaugė, kad miškininkai padeda puoselėti ir grąžinti Trakų rajoną ir taip pat pasveikino visus esančius miškininkus su profesine švente.
Parko  įkūrimo tikslas – supažindinti visuomenę su miškininko profesija, miškininkų rūpesčiais bei  darbais, kurie atliekami nepaisant oro sąlygų. Šio objekto lankytojai  sužinos, kokius darbus miškininkai dirba pavasarį ir vasarą, ką veikia rudenį ir žiemą, kada ir kodėl reikia kirsti, retinti ar ugdyti mišką bei kam reikia saugoti nykstančias augalų, gyvūnų ar paukščių rūšis. Objektas bus papildytas dendroparku,  kuriame lankytojai turės galimybę susipažinti su įvairių rūšių augalais, kurių spalvų gama atspindės metų laikus.    
Parkas  įkurtas Ropėjų girininkijos teritorijoje, 26 kelio Vilnius – Druskininkai kilometre. Patogus privažiavimas, tvarkinga aplinka, meniškos skulptūros, informatyvūs stendai lankytojus viliojo dar net  nespėjus pilnai užbaigti objekto tvarkymo darbų. Todėl tikimasi, kad dar vienas miškininkų darbas bus  prasmingas, reikalingas ir teiks visuomenei didelę naudą. 


Trakų miškų urėdijos informacija

 

Šrifto dydis

A- A A+
lt LT en EN de DE

FSCY9eLcZ

VĮ Valstybinių miškų urėdijos
Radviliškio regioninis padalinys
Šiaulių g. 31, Radviliškis
Tel.: 8-422-61510
Faks.: 8-422-61511
Mob. Tel.: 8-603-76610
El. paštas: radviliskis@vivmu.lt
Kodas: 132340880
PVM mok. k. LT323408811
 
"Swedbank" AB
A/S LT547300010153812760

Darbo laikas:

I, II. III. IV  - 8.00- 17.00

V   -   8.00 - 15.45

Pietų pertrauka - 12.00- 12.45

Paieška