As well as buy adipex in best store in USA.

          am      logoNEW                    VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJOS RADVILIŠKIO REGIONINIS PADALINYS

Eibariškių mikrorajone, R. Marijošiaus ir Eibariškių gatvių sankirtoje susirinkę radviliškiečiai susivienijo gražiai iniciatyvai. Čia pasodinta 100 ąžuoliukų, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Tuščiame valstybinės žemės plote šalia daugiabučių  namų pasodintas ąžuolynas papuoš Eibariškių mikrorajoną. Atminimo lentą  pašventino Radviliškio parapijos klebonas Tadas Rudys, ją atidengė Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Radviliškio miesto seniūnas Leonas Grigaliūnas ir Radviliškio miškų urėdijos urėdas Juozas Eismontas.

Po trumpos instrukcijos apie medelių sodinimą į darbą kibo ir ąžuoliukus sodino Radviliškio rajono savivaldybės vadovai, Savivaldybės tarybos nariai, miesto garbės piliečiai, seniūnaičiai, įmonių, įstaigų ir organizacijų atstovai, miestiečiai.

Lietuvos valstybė 2018 m. vasario 16 d. minės reikšmingą ir išskirtinę Lietuvos istorijos datą – šimtąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Tai įvykis, kuriuo pradėta atkurti nepriklausomos ir demokratinės Lietuvos valstybės istoriją, ir pirmasis ryžtingas žingsnis į dabartinę modernią Lietuvos valstybę. Iš Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų rankų buvo gauti ne tik valstybės pamatai, bet ir priesakas valstybę saugoti, turtinti ir gražinti. Akcijos globėjas Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis pasidžiaugė, kad 2018 metais Radviliškis pasitiks Lietuvos valstybės atkūrimo šimtąsias metines jau šalia sužaliavusių  ąžuoliukų ir gražesniame mieste.

Visiems, susirinkusiems į ąžuoliukų sodinimo akciją, Radviliškio miesto garbės piliečio, LR Seimo nario Vytauto Juozapaičio sveikinimą perdavė Seimo nario padėjėjas Mantas Poškus.

VĮ Radviliškio miškų urėdijos vadovas urėdas Juozas Eismontas padėkojo visiems susirinkusiems į ąžuoliukų sodinimo šventę.

 

Šrifto dydis

A- A A+
lt LT en EN de DE

FSCY9eLcZ

VĮ Valstybinių miškų urėdijos
Radviliškio regioninis padalinys
Šiaulių g. 31, Radviliškis
Tel.: 8-422-61510
Faks.: 8-422-61511
El. paštas: radviliskis@vivmu.lt
Kodas: 132340880
PVM mok. k. LT323408811
 
"Swedbank" AB
A/S LT547300010153812760

Darbo laikas:

I, II. III. IV  - 8.00- 17.00

V   -   8.00 - 15.45

Pietų pertrauka - 12.00- 12.45

Paieška