As well as buy adipex in best store in USA.

          am      logoNEW                    VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJOS RADVILIŠKIO REGIONINIS PADALINYS


Šiemet gausiau prisnigus ir miškuose prasidėjus ,,baltajam badui“, Radviliškio Vaižganto progimnazijos 2a ir 4a klasių mokiniai nepamiršo miško gyventojų. Mokytojų Reginos Jašinskienės ir Kristinos Sederevičienės paraginti, vaikai vieną šaltą sausio dieną , lydimi tėvelių, su rogutėmis išsiruošė į Durpyno miškelį. Nuvežė žvėreliams įvairiausių daržovių, vaisių, maisto atliekų.
Miške jau laukė antraklasio Vakario mama Inga ir tėtis Giedrius. Giedrius Zabulis, Radviliškio miškų urėdijos darbuotojas, miškų apželdinimo inžinierius vaikams papasakojo apie miške augančius medžius, krūmus, ten gyvenančius gyvūnus, taip pat supažindino su miško teikiama nauda.
Palikę miško gyventojams vaišes, mokiniai ant čia pat pagamintų medžio iešmų kepė Skautų duoną, dešreles, gėrė karštą arbatą, dalijosi karštais mamų iškeptais pyragėliais. O smagiausia visiems buvo su rogutėmis, čiuožynėmis skrieti nuo kalniuko!

Mokiniai į namus grįžo įraudusiais žandukais, pakilia nuotaika, kupini nepakartojamų įspūdžių. Tokia išvyka visus praturtino, sušildė, suartino. Tėvelių nuomone, kad tai ,,neišdildomi įspūdžiai, šauniai praleista diena. Žvėreliai ir paukšteliai bus laimingesni...“, ,,norėtume, kad būtų kuo daugiau tokių neįprastų išvykų ir susitikimų. Tikrai visiems buvo labai įdomu“.

Mokiniai mano, kad ,,mano širdis labai džiaugėsi, kad padėjome žvėreliams“, ,,grįžusi namo jaučiausi kaip ant sparnų, buvau labai laiminga“, ,,man gaila vaikų, kurie negali taip džiaugtis, žaisti, drauge gerti kvapnią arbatą“, ,,buvo smagu, įdomu ir liūdna, kad baigiasi žiema ir ten jau nebegrįšime...“

Visi išvykos dalyviai pažadėjo, kad kai saulutė vilios visus į laukus įkvėpti gaivaus oro, Durpyno miškelyje vėl pasigirs darbščių ir žingeidžių antrokų ir ketvirtokų balsai inkilėlių kėlimo šventėje ir švaros akcijoje. 
 

Šrifto dydis

A- A A+
lt LT en EN de DE

FSCY9eLcZ

VĮ Valstybinių miškų urėdijos
Radviliškio regioninis padalinys
Šiaulių g. 31, Radviliškis
Tel.: 8-422-61510
Faks.: 8-422-61511
Mob. Tel.: 8-603-76610
El. paštas: radviliskis@vivmu.lt
Kodas: 132340880
PVM mok. k. LT323408811
 
"Swedbank" AB
A/S LT547300010153812760

Darbo laikas:

I, II. III. IV  - 8.00- 17.00

V   -   8.00 - 15.45

Pietų pertrauka - 12.00- 12.45

Paieška